Sázková kancelář Mostbet nabízí hráčům z České republiky uživatelsky přívětivé rozhraní a jednoduchou registraci, abyste mohli vsadit na sport a hrát v kasinu co nejdříve. Připojte se ke komunitě uživatelů Mostbet ještě dnes, abyste ocenili vysoké kurzy, různé propagační akce a speciální nabídky, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma. Sázení v mobilní aplikaci Mostbet je pohodlné, pokud rádi hrajete ze svého chytrého telefonu.

Cenová kalkulace
oken a dveří

  

Rychlý kontakt

Telefon: (+420) 721 505 063
Fax: (+420) 481 322 356
E-mail: info@dino-okna.cz
IČ: 69864381  
UNIEX a.s.

INTERIÉROVÉ HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

Žaluzie

Určení: žaluzie s horizontálně orientovanými hliníkovými lamelami slouží pro zastínění zejména okenních otvorů v interieru a zároveň i jako ochrana před zvědavými pohledy zvenčí. Konstrukční řešení /naklápění lamel/ umožňuje plynulou regulaci světla.

Použití: průmyslové stavby, byty, obchody, školy, správní budovy, nemocnice, dílny, atd.

Popis: vlastní žaluzii tvoří: plocha lamel, horní a dolní lišta, nosné žebříčky lamel, vytahovací šňůry /pásky/, ovládací a montážní prvky. Žaluzie se vyrábějí ve dvou základních provedeních - interiérové a meziskelní.

Lamela /standard/: hliníková, šíře 25 mm, tloušťka cca 0,22 mm /lakovaná/, 0,21 mm /nelakovaná - metalíza/.

Lamela /speciál/: hliníková, šíře 15, 35, 50 mm - technické údaje na vyžádání. Struktura plochy: bezporézní, hladká, lesklá, tvořená profilovanými lamelami, šňůry a pásky /100% polyester/. Mechanické vlastnosti: díky větší tloušťce lamely /0,21 - 0,22 mm/ nejsou žaluzie náchylné k mechanickému poškození /povrch je otěruvzdorný/, šňůry a žebříčky jsou z materiálu, odolného vůči opotřebení, smrštění i natažení. Odolnost proti ohni: nehořlavé.

Odolnost proti vlhku /vodě/: lamely, horní a spodní lišta, mají lakovaný /voduodpuzující/ povrch.

Odolnost proti světlu /slunci/: stálobarevnost na světle zaručena.

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Určení: žaluzie s vertikálně orientovanými textilními lamelami jsou určeny k zastínění zejména okenních otvorů v interiéru. Mohou však sloužit také jako dekorace nebo optický předělovací prvek. Konstrukční řešení /naklápění lamel/ umožňuje plynulou regulaci světla. Použití: průmyslové stavby, byty, obchody, školy, správní budovy, nemocnice, atd.

Popis: vlastní žaluzii tvoří: plocha textilních lamel, a horní hliníkový profil s pojezdovými a ovládacími prvky. Lamela: textil /polyester, sklotextil, PVC, atd./ šíře 89 nebo 127 mm - v šíři 89 mm také hliník a tvrzené PVC. Struktura plochy: bezporézní, hladká, tvořená svislými lamelami, těžítka a roztečový řetízek v dolní části.

Mechanické vlastnosti:vzhledem k použitým materiálům jsou lamely odolné vůči mechanickému poškození, zároveň jsou lamely fixovány proti smrštění i natažení. Odolnost proti ohni: podle použitého materiálu - snáze hořlavé, těžko hořlavé, nehořlavé /ČSN 73 0862: 1990/.

Odolnost proti vlhku /vodě/: hliníkový horní profil má lakovaný /voduodpuzující/ povrch - téměř všechny druhy lamel lze použít ve vlhkých prostorech.

Odolnost proti světlu /slunci/: stálobarevnost na světle zaručena.

« Zpět Použito z www.hpm.cz - náš dodavatel žaluzii