Sázková kancelář Mostbet nabízí hráčům z České republiky uživatelsky přívětivé rozhraní a jednoduchou registraci, abyste mohli vsadit na sport a hrát v kasinu co nejdříve. Připojte se ke komunitě uživatelů Mostbet ještě dnes, abyste ocenili vysoké kurzy, různé propagační akce a speciální nabídky, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma. Sázení v mobilní aplikaci Mostbet je pohodlné, pokud rádi hrajete ze svého chytrého telefonu.

Cenová kalkulace
oken a dveří

  

Rychlý kontakt

Telefon: (+420) 721 505 063
Fax: (+420) 481 322 356
E-mail: info@dino-okna.cz
IČ: 69864381  
UNIEX a.s.
essox

1. Jednoduchost

Uzavření smlouvy o spotřebitelském úvěru s ESSOXem, je díky našim neustále zdokonalovaným aplikacím jedno z nejjednodušších na trhu.

2. rychlost

Uzavření smlouvy o spotřebitelském úvěru je ve většině případech otázkou několika minut, neznamená tedy žádné významnější zdržení při prodeji Vašeho zboží nebo služeb.

3. spolehlivost

Začleněním ESSOXu do skupiny Société Générale (v ČR společně s KB, atd.) je ESSOX mimořádně spolehlivým a stabilním partnerem na poli spotřebního financování, což se odráží zejména ve spolehlivosti a rychlosti plateb svým partnerům.

4. disponibilita

Prostřednictvím naší internetové aplikace můžete smlouvu o spotřebitelském úvěru uzavřít v podstatě kdykoli (24 hodin denně, 7 dní v týdnu).

Spotřebitelský úvěr

Výše úvěru do 20 000 Kč

Výše úvěru od 20 001 Kč do 100 000 Kč

Výše úvěru nad 100 000 Kč

Pro zaměstnance: čestné prohlášení o příjmech (je součástí smlouvy)

Pro zaměstnance: potvrzení o příjmech (ne starší než 1 měsíc)

Pro zaměstnance: potvrzení o příjmech (ne starší než 1 měsíc), doklad pro ověření adresy (faktura za nájem, plyn, elektřinu, telefon apod.)

Pro OSVČ: čestné prohlášení o příjmech (je součástí smlouvy)

Pro OSVČ: živnostenský list, kopie posledního daňového přiznání s razítkem FÚ (včetně všech příloh)

Pro OSVČ: živnostenský list, kopie posledního daňového přiznání s razítkem FÚ (včetně všech příloh),doklad pro ověření adresy (faktura za nájem, plyn, elektřinu, telefon apod.)

Pro důchodce: čestné prohlášení o příjmech (je součástí smlouvy)

Pro důchodce: výměr důchodu, poslední výpis z účtu, kam je připisována penze, poslední platba penze

Pro důchodce: výměr důchodu, poslední výpis z účtu, kam je připisována penze, poslední platba penze,doklad pro ověření adresy (faktura za nájem, plyn, elektřinu, telefon apod.)

Pro právnické osoby: kopie výpisu z obchodního rejstříku, kopie posledního daňového přiznání s razítkem FÚ (včetně všech příloh)

Pro právnické osoby: kopie výpisu z obchodního rejstříku, kopie posledního daňového přiznání s razítkem FÚ (včetně všech příloh)

Pro právnické osoby: kopie výpisu z obchodního rejstříku, kopie posledního daňového přiznání s razítkem FÚ (včetně všech příloh),doklad pro ověření adresy (faktura za nájem, plyn, elektřinu, telefon apod.)